Žarijų g. 2E, LT-02300, Vilnius, Lietuva

+37067629977 info@baltictents.com

BALISTINĖ APSAUGA

Balistinė apsauga

                                                                    Balistinė apsauga, policininkas su skydu ir šalmu    Balistinė apsauga, neperšaunama liemenė    Išminuotojo balistinė apsauga    Balistinė apsauga

Balistinė apsauga

Jei jūs negalite išvengti pavojaus, jūs vis dar galite sumažinti jo riziką.

VERSEIDAG Coating & Composite kuria ir gamina balistinę apsaugą bei siūlo aukščiausios kokybės produktus ir sprendimus, kurie teikia veiksmingą balistinę apsaugą ir įrangą visuomenėje.

Mes projektuojame ir kuriame produktus, glaudžiai bendradarbiaudami su mūsų klientais. Siūlome geriausią įmanomą apsaugą atsižvelgiant į nacionalinius ir tarptautinius standartus.

Dėl šios priežasties kurdami šiuos produktus, mes vykdome kruopštų ir atsakingą bendradarbiavimą su policijos ir kariuomenės pajėgomis. Mes griežtai tikriname ir pasirenkame tik geriausias medžiagas balistinei apsaugai, kurios buvo kruopščiai suprojektuotos atsižvelgiant ir griežtai laikantis mūsų klientų reikalavimų dėl dizaino, funkcijų ir apsaugos klasių.

VERSEIDAG Coating & Composite balistinė apsauga yra sertifikuota pagal ISO 9001: 2008 ir AQAP 2110 (NATO) standartus ir garantuoja savo gaminių efektyvumą net visiškai ekstremaliomis sąlygomis esant arktiniam šalčiui ar atogrąžų karščiui.

                                                                                          BALISTIC protectors1BALISTIC protectors

Pagrindinės sritys, kuriuose mes esame rinkos lyderiai:

  • Asmens saugumas ir apsauga. Asmens saugumas – visada yra mūsų prioritetinė sritis. Mes gaminame neperšaunamas liemenes, šalmus, skydus ir kitą įrangą.
  • “Pro Comfort” – specialiai buvo sukurta profesionaliam naudojimui policijos ir kitų saugumo pajėgų, kurios kasdienėje savo veikloje nuolat susiduria su šaunamųjų ginklų rizika.
  • Taktiniai kūno šarvai – buvo specialiai sukurti specialių padalinių ginkluotosioms pajėgoms, policijai ir pasienio tarnyboms. Jie buvo sukurti atsižvelgiant į aukštą pavojų gyvybei.
  • “Coast Armor” – buvo sukurti specialiosioms pajėgoms pvz.: laivyno, valstybinės sienos ir uosto saugumo tarnyboms. Šie produktai apjungia veiksmingą apsaugą nuo kulkų ir gelbėjimo savybes su vandeniu sąlygomis.
  • “Mine Armor” – išminuotojus apsaugantis kostiumas buvo sukurtas ekspertų, kurie nuolat rizikuoja pašalindami sprogmenis pavojingus žmonių gyvybėms. Jie tinka sprogmenų paieškai, deaktyvavimui ir minų, šaudmenų ir kitų sprogstamųjų medžiagų sunaikinimui.
  • “Protect shields” – lankstūs apsauginiai skydai skirti mūšio situacijų metu. Jie tinkami naudoti uždarose erdvėse pvz. lėktuvuose, laivuose, tuneliuose ar panašiose aplinkose.

 

DANGA ŠAUDYKLOMS

67734-4058991