Žarijų g. 2E, LT-02300, Vilnius, Lietuva

+37067629977 info@baltictents.com

TENTAS

 

Mūsų atstovaujamos VERSEIDAG Coating & Composite įmonės vardas tentinės medžiagos gamintojų pasaulyje yra siejamas su inovatyvumu ir itin aukšta produkcijos kokybe.

VERSEIDAG Coating & Composite įmonė buvo įsteigta dar 1920 metais. Per ilgus veiklos metus jau yra sukaupta daugybė patirties, įgyvendinta nemažai sėkmingų ir pamokančių projektų, įveikta didelių projektinių ir gamybinių iššūkių, kurie galiausiai turėjo svarios įtakos kuriant produktus bei vystant, plėtojant gamybos pajėgumus. Šiuo metu VERSEIDAG Coating & Composite gamina aukštos kokybės ir klientų poreikius atitinkančius audžiamos tentinės medžiagos produktus.

VERSEIDAG Coating & Composite įmonėje sutartinai dirba įvairūs padaliniai, pradedant sudėtingų struktūrinių projektų- sporto stadionų, maniežų, kitų statinių- kūrėjais, šių statinių gamintojais ir baigiant reklamos specialistais. Ši darniai suorganizuotos įmonės veikla leidžia teikti kokybiškas paslaugas. Įmonės devizas yra:

Mūsų klientų sėkmė yra mūsų sėkmingos veiklos pagrindas

Įmonėje dirba iš kitur pakviesti ir pačių išugdyti geriausi savo srities specialistai. Visa veikla vykdoma dviejose gamyklose Vokietijoje, kuriose naudojamos pažangios technologijos, inovatyvūs specializuoti sprendimai, susiję su tentinės medžiagos gamyba. Gamybos procesas yra griežtai prižiūrimas, kontroliuojamas bei atitinka ISO 9001 ir ISO 14001 standartus.

Gamykloje Straelen-Herongen VERSEIDAG Coating & Composite apdoroja aukštos kokybės siūlus iš stiklo pluoštų, aramido ir didelio stiprumo poliesterio, kur, iš aukštos kokybės žaliavų audimo bei mezgimo technologijų pagalba, gaminami net iki 6 metrų pločio aukščiausios kokybės audiniai. Ši gamykla gamina jau išbaigtus gaminius, t.y. galutinį produktą – įvairaus tipo tentinę medžiagą, skirtą pramonei, žemės ūkiui, cisternų gamybai, reklamos produktų gamybai ir kitiems gaminiams. Audiniai yra padengiami specialia pasta, specializuotais dažais, džiovinami ir lakuojami.

Pagrindinis gamyklos Krefelde pranašumas prieš kitus tentinės medžiagos gamintojus yra tas, kad – VERSEIDAG Coating & Composite:

  • tekstilinius audinius audžia patys iš aukštos kokybės poliesterio, stiklo pluošto ir aramido;
  • dengiant dažus ir lakuojant tekstilinius audinius yra naudojama speciali džiovinimo technologija, kurios dėka dažai ir kitos medžiagos geriau sukimba su tekstilinio audinio paviršiumi;
  • gamina tentinę medžiagą ir spalvą pagal individualius klientų poreikius.
  • VERSEIDAG Coating & Composite – pirma pasaulyje tentinės medžiagos gamintoja, kuri pasiūlė rinkai 5 m. pločio išbaigtą tentinį gaminį.

VERSEIDAG Coating & Composite įmonė – pirma pasaulyje tentinės medžiagos gamintoja, kuri pasiūlė rinkai 5 m. pločio išbaigtą tentinį gaminį. Audiniai yra audžiami iš (PES / stiklo) ir padengti (PVC / PTFE / PU), kurių plotis gali būti iki 5 metrų pločio. (VERSEIDAG Coating & Composite prekinis ženklas) – medžiagos, padengtos specialiais sandarikliais (akrilas / PVDF / FEP), kurie yra pagaminti VERSEIDAG Coating & Composite Vokietijoje. Atsižvelgiant į klientų poreikius, duraskin® medžiagos gali būti naudojamos iki 120.000 m2 pastato ar palapinių dengimui. Tentinė medžiaga padengta specialiu laku, kurį gamina VERSEIDAG Coating & Composite. Šis lakas, buvo sukurtas VERSEIDAG Coating & Composite darbuotojų ir yra puiki tentinės medžiagos paviršiaus sandarinimo priemonė.

 

Plėtodama naujas technologijas VERSEIDAG Coating & Composite visuomet siekia, kad būtų patenkinti visi klientų poreikiai ir tuo pat metu būtų atsižvelgiama į aplinkosaugą. VERSEIDAG Coating & Composite priklauso REACH (www.aplinkosvadyba.lt ) asociacijai ir nuolat investuoja į saugios, ekologiškos aplinkos išsaugojimą.

Mes parduodame aukštos kokybės tekstilinę tentinę medžiagą, kuri gali būti naudojama įvairiose verslo šakose: struktūrinių architektūrinių pastatų dengimui (membranos), kilnojamų konstrukcijų (palapinės ir salės) dengimui, transporto (puspriekabių ir kitų priekabų apdangalai) bei pramonės (dujų ir atliekų rezervuarų gamyba) šakose.

 

Galime pasiūlyti optimizuotus produktų sprendimus atsižvelgiant į jų atitikimą bendrai sistemai, nepriklausomai nuo įvairių gamintojų atskirų medžiagų.