Žarijų g. 2E, LT-02300, Vilnius, Lietuva

+37067629977 info@baltictents.com

DANGA ŽIRGYNAMS

Danga žirgynams, žirgininkystės indėlis į Europos ekonomiką

Žirgininkystė nuo seno yra viena populiariausių gyvulininkystės sričių Europos žemyne ir yra reikšminga regione:

 • Per metus šis gyvulininkystės sektorius įneša 100 milijardų eurų indėlį į Europos ekonomiką.
 • Sukurta 400 000 nuolatinių darbo vietų.
 • Europoje yra daugiau kaip 6 milijonai žirgų.
 • Jų ganymui ir šėrimui skirti 6 milijonai ha.

Skaičiavimų  duomenimis šis sektorius kiekvienais  metais padidėja ~ 5%.

Šie produktai, yra gerai žinomi tarp Europos ir pasaulio žirgų augintojų ir veisėjų. Mūsų siūloma danga suteikia gyvūnams patogų ir saugų stovėjimą, gulėjimą ant iš gumos padaryto pagrindo. 

Danga žirgynams pasižymi šiomis svarbiausiomis savybėmis – sugeria garsą ir saugo nuo paslydimo.

Taip pat žirgams suteikia komforto jausmą, maksimaliai sumažina susižalojimų tikimybę garduose ir vaikščiojimo zonose, saugo žirgų kanopas nuo uždegimų, streso, sumažina sąnarių uždegimo tikimybę.

Dėl unikalių šių produktų savybių, produktai tarsi amortizuoja žirgų judesius ant gumos, kas suteikia žirgams pojūtį tarsi jie vaikščiotu lauke. Per daugiau nei 40 metų šie produktai buvo gaminami drauge su žirgų augintojais stebint jų elgseną, ko pasėkoje buvo sukurti šie specialūs produktai visiškai patenkinantys žirgų poreikius.

 

Padock

Danga Žirgynams
Patogu, Praktiška ir Ekonomiška

Speciali guminė grindų danga yra skirta žirgynams ir žirgų laikymui. Su šia danga žirgams sukursite stabilų, lygų pagrindą, kuris padės juos išlaikyti saugius, sveikus ir puikios fizinės būklės. Maksimali žirgų kanopų apsauga – dėl gumos elastingumo žirgų kanopos  liks nepažeistos net tuo atveju jei jos bus nepakaustytos. Speciali guma sumažina traumų, uždegimų ir apkrovų sąnariams tikimybę. Elastingumo, garso izoliacijos ir anti-praslydimo  savybės  padeda suteikti ramesnę ir saugesnę aplinką žirgyne esantiems  žirgams bei jų augintojams. Grindų danga pasižymi švara, yra ekonomiška. Ji tinkama naudoti arklidėse, žirgų garduose ir praėjimuose taip pat ir lauko teritorijose, pasivaikščiojimo zonose. Ši specializuota guma yra pralaidi vandeniui ir yra puikus šalčio izoliatorius. Dėl unikalios gamybos technologijos ją lengva iškloti žirgyne patiems žirgų augintojams, prižiūrėti, reikalui esant išrinkti ir panaudoti kitur.

PRIVALUMAI:

 • Apsaugo žirgus nuo uždegimų ir sąnarių ligų.
 • Tinkama nekaustytų žirgų kanopoms.
 • Atspari slydimui.
 • Patogi – amortizuojanti žirgų judesius.
 • Puiki šilumos izoliacija – žirgai neperšals gulėdami.
 • Elastinga.
 • Reikalingas mažesnis šiaudų kiekis.
 • Pralaidi skysčiams.
 • Nereikia sandarinti grindų.
 • Atspari šalčiui.
 • Daugkartinė ir praktiška.
 • Lengva iškloti.
 • Paprasta prižiūrėti.
 • Ekonomiška.
 • Lengvai perdirbama.
 • Puiki garso izoliacija.

ELASTINGOS GUMINĖS PLYTELĖS

Šios elastingos plytelės yra naudojamos garduose, poilsio zonose, pasivaikščiojimų koridoriuose, žirgų prausyklose, uždarose ir atvirose zonose, žirgų treniruočių metu ir demonstravimo zonose. Naudojant žirgų poilsio zonose ir garduose, sunaudojamų šiaudų kiekį sumažinsite iki 75%. Ši danga gali būti naudojama ir žirgams, sergantiems  kvėpavimo ligomis, nes nereikalauja papildomo kraiko. Paprasta prižiūrėti, pakanka kartas nuo karto nuplauti vandens srove, kai tai yra būtina. Atsparios ir pralaidžios vandeniui.

ELASTINGOS GUMINĖS PLYTELĖS_danga žirgynams

Išmatavimai

Svoris

Spalva

2.000 x 1.000 x 43 mm

 ~ 35 kg/m²

Rusva, Žalia, Juoda

1.000 x 500 x 43 mm  ~ 35 kg/m²

Rusva, Žalia, Juoda

 

GUMINĖS TRINKELĖS

Šios trinkelės naudojamos  kaip grindys žirgynų koridoriuose, vidaus  ir lauko plovimo zonose, aptvaruose / pratybų srityse, paradų ir pėsčiųjų zonose. Guminės trinkelės yra pralaidžios vandeniui, labai tvirtos ir atsparios. Šiomis guminėmis trinkelėmis gali važiuoti net žemės ūkio technika. Komfortas žirgų judesiams, lengva priežiūra, ilgaamžiškumas – tai tik keletas šio produkto savybių ir privalumų. Guminės trinkelės gali būti derinamos ir su tradicinėmis betoninėmis trinkelėmis.

GUMINĖS TRINKELĖS danga žirgynams

Išmatavimai

Svoris

Spalva

200 x 160 x 43 mm

~ 37 kg/m²

Rusva, Žalia, Juoda

200 x 160 x 21 mm

~ 18,5 kg/m²

Rusva, Žalia, Juoda

STABILIOS GUMOS PLOKŠTĖS

Naudojamos garduose, vidaus ir lauko plovimo bei atvirose pasivaikščiojimo zonose. Šios gumos plokštės yra pralaidžios vandeniui ir skysčiams. Stabilios gumos plokštės turi profiliuotą apačią, kuri suteikia drenažo funkciją. Naudojant šią dangą garduose, galima sumažinti sunaudojamų šiaudų ir mėšlo kiekį iki 75%.
Montuojama  paprastai: dažniausiai yra klojama ant betono ar asfaltuoto pagrindo, ją lengva kloti, nesunku pjaustyti norimais dydžiais.

 

STABILIOS GUMOS PLOKŠTĖS_danga žirgynams

Išmatavimai

Svoris

Spalva

1.000 x 1.000 x 50 mm

~ 39 kg/m²

Rusva, Juoda

HORSELINE DANGA 

Horseline danga yra elastinga,  atspari  slydimui.  Ši grindų, sienų danga naudojama garduose ir tvartų ar arklidžių koridoriuose. Ši medžiaga specialiai sukurta apsaugoti gyvūnus nuo susižalojimų vaikštant pereinamuose koridoriuose. Pagrindinės savybės yra atsparumas ir elastingumas. Horseline guma dėl savo išskirtinių savybių sugeria / absorbuoja garsą ir amortizuoja žirgų judesius, tokiu būdu sumažina uždegimų ir perkrovų tikimybę sąnariams.

Pagrindinis privalumas – tai, kad šios grindys leidžia nenaudoti šiaudų ar kitokio kraiko koridoriuose ir maksimaliai sumažina šiaudų kiekį garduose. Horseline guma turi būti priklijuota prie tvirto, lygaus ir švaraus pagrindo.

                                                                        HORSELINE DANGA_danga žirgynams_mėlyna su juoda HORSELINE DANGA_danga žirgynams_žalia su juoda HORSELINE DANGA_danga žirgynams_raudona su juoda HORSELINE DANGA_danga žirgynams_balta su juoda

                                                                            Juoda / Mėlyna                  Juoda / Žalia                  Juoda / Raudona                 Juoda / Pilka                               

Rulono plotis

    1.250 mm

Rulono ilgis

    nuo 10 m. / 20 m. priklausomai nuo storio

Standartinis storis

    12 mm storio danga naudojama koridoriuose
    8 mm storio danga naudojama ant sienų
    kitokių išmatavimų danga įmanoma pagal spec. užsakymą

 

GRINDŲ DANGA VETERINARIJOS ĮSTAIGOMS

Specializuota grindų danga veterinarijos ligoninėms. Ši danga naudojama operacinėse ir po-operacinėse / prabudimo zonose. Išskirtinės šios gumos savybės suteikia elastingumą ir atsparumą. Ji yra pagaminta iš 20 mm storio gumos pagrindo – guminio kilimėlio ir pluošto tinklelio, ant kurio užlietas vientisas 2 mm storio PU dangos kiekis (galimybė pagaminti kitokio storio dangą pagal spec. užsakymą). Paviršius, ant kurio bus tiesiama ši speciali danga, gali būti arba lygus, arba struktūrinis, atsižvelgiant į reikalavimus. Žirgų prabudimo po operacijos zonose – grindys yra su 40 mm storio minkštu gumos pagrindu ir 10 mm storio specialia PU danga.

Dėl tvirto, stabilaus ir uždaro paviršiaus danga nepraleidžia jokių skysčių, todėl po kiekvieno naudojimo yra lengvai nuplaunama. Ši danga atitinka aukščiausius higienos reikalavimus.